Офшори, рахунки і вілли: Наливайченко назвав трійку топ-корупціонерів (відео)
Пн. 23 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Офшори, рахунки і вілли: Наливайченко назвав трійку топ-корупціонерів (відео)

_iva8151Громадсько-політичний рух “Справедливість” зібрав і приніс до Адміністрації Президента триста томів заяв людей, які постраждали від “офшорників” при владі.

Про це розповів лідер Руху “Справедливість”, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко у програмі “Про політику” з Сергієм Руденком в ефірі каналу Еспресо.TV.

“Ми (Рух “Справедливість”) принесли тисячі документів від простих українців до президента з вимогою_iva8089 відновити справедливість і покарати корупціонерів. Ми змусили через суд прокуратуру Києва порушити провадження проти народного депутата Ігора Кононенка з фракції БПП – найближчого друга президента. У нього до цього часу офшори, іспанські вілли і незаконні рахунки. Це корупція, відмивання грошей. І такі корупціонери через свої офшори обкрадають кожного українця”, – розповів Наливайченко.

Політик прояснив мету акції, яка називалася «Вимагаємо покарання!», а це означає, що кара має бути реальною. І не за рік-два, як обіцяний візовий режим, а тут і зараз. «Ми пройшли через всі огорожі та паркани, які влада з переляку виставила. Зайшли в Адміністрацію Президента і зареєстрували кожну вимогу, а їх – тисячі», – розказав лідер Руху «Справедливість».

Також у списку корупціонерів, на його думку, глава Нацбанку Валерія Гонтарева, яка має рахунки на Віргінських островах, а її поплічники – на території США. Третій – це народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Олександр Грановський.

За словами Валентина Наливайченка, міжнародне товариство, а особливо журналісти-розслідувачі документів Panama Papers також мають питання і до Петра Порошенка. “До президента є питання у міжнародного товариства, зокрема про сліпий траст. Чому до цього часу немає пояснення і нічого не розкрито?” – підсумував Наливайченко.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)