Олександр Усик - Дерек Чісора: хто переможе?
Ср. 2 Грудня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Олександр Усик – Дерек Чісора: хто переможе?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

31 жовтня український боксер Олександр Усик захищатиме свій статус обов’язкового претендента на пояс чемпіона світу за версією WBO в бою з британцем Дереком Чісорою.

Поєдинок Усика з Чісорою пройде 31 жовтня на лондонському стадіоні «Уемблі». 

Аналітики букмекерських компаній вважають Олександра Усика безумовним фаворитом поєдинку і пропонують поставити на його перемогу за коефіцієнтом 1,13, що відповідає ймовірності 85%. Ризикнути зі ставкою на успіх Чісори можна за 8,5, в той час як нічийний результат оцінюється коефіцієнтом 25,0. У відсотках ймовірності це 11% і 4%.

А ось французький важкоатлет Карлос Такам вважає, що важкий удар британця дозволить йому перемогти Усика.

Я днями говорив з Дереком по телефону, і він сказав мені, що дуже старанно тренується і виграє цей бій. Я знаю, що у Дерека є удар, щоб перемогти в цьому бою. Він правда може це зробити. Думаю, що Чісора переможе Усика, – заявив Такам.

Букмекерська компанія «1хСтавка» пропонує широкий розпис на поєдинок Усика і Чісори. Гравці можуть робити ставки на кількість раундів, метод і тип перемоги, хвилину закінчення бою і багато іншого.

На думку аналітиків, бій закінчиться достроково. Поставити на такий результат пропонується з коефіцієнтом 1,57, що відповідає ймовірності 63%. Найбільш імовірним результатом вважається технічний нокаут (коефіцієнт 2,75), або одноголосне рішення суддів (2,2).


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)