Ольга Концевич – срібна призерка чемпіонату України з шашок-100
Пн. 26 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Ольга Концевич – срібна призерка чемпіонату України з шашок-100

Чемпіонат України з шашок-100 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату відбувся у місті Рівному. В турнірі взяли участь спортсмени з 17 областей України. Загалом змагалось 49 учасників, з них 36 чоловіків та 13 жінок. Участь у чемпіонаті взяла і збірна команда Тернопільської області, в складі якої виступало п’ятеро спортсменів.

На урочистому відкритті з вітальним словом перед учасниками змагань виступили начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Ліпський, в.о. начальника регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук та головний суддя змагань Іван Ільницький – міжнародний арбітр. Козацьким танцем привітав присутніх ЗМСУ зі спортивних танців на візках Іван Сівак.

Щодо результатів тернополян, то серед жінок першорозрядниця Оля Концевич завоювала срібну нагороду та вперше виконала норматив кандидат в майстри спорту України. Оля – студентка Тернопільського педуніверситету за спеціальністю вчитель молодших класів, готується до участі у чемпіонаті світу з шашок-100, який в серпні відбудеться в Болгарії. Також першорозрядниця Мар’яна Хримко посіла шосте місце.

Серед чоловіків тернополянин КМСУ Руслан Пронозюк  (на фото справа) посів п’яте місце, КМСУ Степан Кушнір зайняв шосте місце, а першорозрядник Анатолій Невожай був на 28-му. Готував тернопільських спортсменів до змагань МС Пантелеймон Яблонський.

Читайте також: У Тернополі скоро почнуть ремонтувати ще один двір на Вербицького

Загалом, чемпіонами та призерами даних змагань серед чоловіків стали: І місце – Мариненко Дмитро, МСУ (Вінницька обл.); ІІ місце – Гонгальський Олександр, КМСУ (Житомирська обл.); ІІІ місце – Лункін Валерій (Херсонська обл.); серед жінок: І місце – Ведерко Людмила, МСУ (Донецька обл.); ІІ місце – Концевич Ольга (Тернопільська обл.), ІІІ місце – Солдатова Катерина (Херсонська обл.).

Чемпіони та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)