Ольга Шахін стала Амбасадоркою жінок-підприємниць
Чт. 13 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Ольга Шахін стала Амбасадоркою жінок-підприємниць

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Сприяти розвитку підприємництва серед жінок і підтримувати тих із них, які започатковують і впроваджують власний бізнес – такою є місія, покладена на тернополянку Ольгу Шахін Міжнародною Амбасадою жінок-підприємниць. За три останні роки лише близько 150 українок отримали такий почесний статус.

Відповідний сертифікат, що засвідчує статус Амбасадорки Ольга Шахін отримала під час урочистостей з нагоди Всесвітнього Дня жіночого підприємництва, що відбулися 19 листопада у м.Київ.

За її словами, жіноче підприємництво слід вважати не просто сектором зайнятості, а проявом жінки у захисті її прав як особистості.

Ольга Шахін констатувала, що за даними дослідження Index of Women Entrepreneurs, на шляху жінок-підприємниць досі залишаються дві головні перешкоди: культурні традиції та нестача можливостей для професійного зростання. Адже при рівних досягненнях – рішення про кар’єрне підвищення, про можливість здобуття додаткової кваліфікації, освіти тощо часто ухвалюється на користь чоловіка виключно з сексистських міркувань.

«Тому коли ми ведемо мову про розширення залучення жінки до процесів державотворення, про реалізацію її прав у суспільно-політичній площині – ми не можемо оминати теми  фінансової незалежності жінок. І саме підприємництво відкриває такі можливості, – наголошує Ольга Шахін. – Відкриваючи для жінки можливості реалізувати себе у бізнесі, ми тим самим утвердимо жінку в її громадянських правах та правах людини».

Ольга Шахін подякувала Міжнародній Амбасаді жінок-підприємниць за визнання, і зазначила, що виконуватиме покладену місію з гордістю та особливою відповідальністю.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)