Ольга Шахін: У контексті Європейського поступу України важливим є досвід країн-сусідів щодо імплементації реформ
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Ольга Шахін: У контексті Європейського поступу України важливим є досвід країн-сусідів щодо імплементації реформ

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Кракові розпочав роботу 5-й Європейський конгрес місцевого самоврядування – одна із найбільш вагомих подій у галузі державного менеджменту та місцевого урядування.

Участь у заході беруть представники Тернопільщини, серед яких голова Тернопільського осередку «Асоціації жінокУкраїни «Дія» Ольга Шахін.

Коментуючи подію, вона підкреслила, що Конгрес дає можливість представникам органів влади, бізнесу та громадських інституцій здійснити обмін кращими практиками, адже в контексті Європейського поступу України та уже запроваджених реформ, дуже важливим є досвід країн-сусідів.

«Надзвичайно важливим є не лише ідея чи намір, а також і форма та методи їх впровадження. Коли ми говоримо про реформи в Україні, то маємо знати, як забезпечити найбільш ефективний спосіб їх впровадження», – зазначила Ольга Шахін.

Нагадаємо, Європейський конгрес місцевого самоврядування – це унікальний майданчик зустрічі лідерів думок та фахівців різних сфер, які ставлять собі за мету змінювати життя в своїх регіонах на краще. Цьогоріч участь у заході беруть більш як 3 тисячі осіб – це представники органів місцевого самоврядування, державні посадові особи, ТОП-менеджери та керівники підприємств, лідери громадських організацій та медійники.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...