Врятуй життя дитини! Онкохворим у Тернополі потрібна кров
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Врятуй життя дитини! Онкохворим у Тернополі потрібна кров

krovПроект «Живий банк крові» стартував у Тернополі 18 січня 2016 року.  Кожен може стати потенційним донором, а відповідно найнадійнішим і найкращим банком крові. В людському організмі кров оновлюється постійно, а за умови здорового способу життя вона ще й є високої якості.

Всього за півгодини ви зможете стати трохи здоровішими, а тим самим збільшуєте шанс на життя тому, хто цього вкрай потребує. Адже дітям в гематологічному відділенні після хіміотерапії постійно потрібне переливання крові. Часто пошуки потрібного донора займають багато часу. Іноді найменшим пацієнтам цей час є дуже дорогоцінний і хвилини вирішують питання життя чи смерті. Тому, кожен бажаючий – хто може відгукуватись на прохання про допомогу;  той, хто розуміє, що таке біль та горе в сім’ї; той, хто вірить, що лише згуртувавшись над вирішенням проблем тоді їх легше подолати  –  може допомогти і стати справжнім рятівником.Запрошуємо Вас долучатися до проекту.

Запропонована анкета, дозволить Вам внести Ваші дані у базу живого банку крові. При нагальній необхідності Вам зателефонують студенти ТДМУ з ініціативної групи студентів, котрі активно допомагають вреалізації проекту  та нададуть вичерпну інформацію:  кому необхідна донорська кров, куди саме звернутися, для того, щоб нею поділитися, та чиє життя Ви рятуєте…

Для цього можете заповнити спеціальну анкету тут

 


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)