«Опілля» підтримує турнір із плавання на відкритій воді
Вт. 18 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Опілля» підтримує турнір із плавання на відкритій воді

(«Кубок Тернопільського ставу в програмі відкритого чемпіонату Тернопільської області, міста Тернополя та четвертого етапу Кубку української плавальної асоціації «Мастерс»)

У неділю, 22 серпня, об 11.00 розпочнеться турнір із плавання на відкритій воді «Кубок Тернопільського ставу в програмі відкритого чемпіонату Тернопільської області, міста Тернополя та четвертого етапу Кубку української плавальної асоціації «Мастерс». Партнером спортивного дійства виступила торгова марка «Опілля». Пивоварня виділила для учасників і призерів Чемпіонату безалкогольну продукцію власного виробництва — воду «Опілля» та квас «Опілля Домашній».

За словами голови відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Тернопільській області Олександра Малашевського, у заході змагатимуться спортсмени та ветерани у віковій категорії 25+.

«Опілля» підтримує проведення не лише цього турніру, а й є партнером усіх заходів, де у плаванні змагаються ветерани та діти, — прокоментував Олександр Малашевський. — Так, пивоварня «Опілля» виступала спонсором Кубка міського голови та Кубка з плавання пам’яті Героя України Юрія Горайського до Дня Збройних сил України. У квітні ж корпорація «Опілля» долучається до організації традиційного турніру «Мастерс». Дякуємо пивоварні за сприяння у розвитку водних видів спорту та допомогу в проведенні таких заходів».

У відкритому Чемпіонаті області та міста Тернополя на Кубок Тернопільського ставу у плаванні на дистанціях 1500 та 3000 метрів змагатимуться як професійні спортсмени, так і аматори. Зокрема про свою участь вже заявили понад шістдесят плавців — мешканців Кривого Рогу, Дніпра, Києва, Рівного, Львова, Чернівців, Тернополя, Хмельницького, Вінниці та інших міст України.

Повболівати за плавців з усіх регіонів країни зможуть усі охочі. Організатори запрошують гостей і жителів Тернополя підтримати спортсменів і аматорів на території відпочинкової зони «Циганка».

 

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)