Оплески та «Слава Україні!»: п‘ятого Президента Петра Порошенка зустріли у Зборові (Фото)
Вт. 11 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Оплески та «Слава Україні!»: п‘ятого Президента Петра Порошенка зустріли у Зборові (Фото)

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Сотні зборівчан прийшли привітатися з колишнім главою України.

«Я не лише приїхав до вас сказати: «Дякую!», я приїхав до вас з проханням об’єднуватися, відстоювати проєвропейський курс та боротися за Україну! Бо ті, що зараз при владі за один місяцьзнищили те, за що я боровся 5 років. Що це як не промосковський реванш? Не час зараз розслаблятися. Час гуртуватися, – нагоросив екс-гарант Порошенко.

На сцені зборівського будинку культури вінпредставив своїх людей, котрі є в списку на вибориВерховної Ради в складі партії «ЄвропейськаСолідарність». Серед них «батько» декомунізації в Україні Володимир В‘ятрович, борець за незалежність від російського газового ярма Наталка Бойко та відомий блогер, волонтер Андрій Карпов, усім відомий, як «Полтава».


Також Петро Олексійович Порошенка привітавдіючого народного депутата по 165-му зборівському округу Тараса Юрика, який в свою чергу подякував п‘ятому Президенту за підтримкута виділені кошти, які були вкладені в Зборівщину, зокрема.

«Я переконаний, що такою ж великою командою, як ми зібрались сьогодні підтримаємо Порошенка та «Європейську Солідарність», відіб‘ємо усі проросійські наступи і збережемо те, що будували останні роки. Слава Україні!, – зазначив Тарас Юрик.


Приємною несподіванкою для зборівчан стало спільне виконання Гімну України, акапельно. Післячого мешканці ще довго фотографувалися та не відпускали Президента і його дружину Марину.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)