Безкоштовний проїзд для молоді з Тернопільської громади (Відео) Що зміниться у нарахуванні субсидій Тернополянин вляпався у неприємності через пляшку віскі «Jack Daniel’s» На скільки мільйонів попрацювали тернопільські аудитори Пристрасті навколо позашлюбного роману відомого тернополянина не вщухають На Тернопільщині школи планують забезпечити інтернетом Тернополян застерігають: пам’ятайте про безпеку в Інтернеті У Терноплі згадали про важливу історичну подію. І це треба знати усім У Тернопільській області жінку на городі вкусила змія У Тернополі збільшилася кількість класів – на 42 Учнів Тернопільщини запрошують приєднатися до міжнародного еко-челленджу Завтра чотири тернопільські вулиці будуть без світла На Тернопільщині поліцейські відмовилися від грошей проституток Завтра у Тернополі зберуть майбутніх авторів проектів Громадського бюджту На Тернопільщині хотіли забрати дитячий майданчик. Але це не вдалося…

Організація з Тернополя приєдналася до Національної мережі ОГС


Співпраця між громадськими організаціями дасть змогу більш ефективно впроваджувати принципи демократії в Україні та покращить становище верств, які є членами або користувачами послуг громадських організацій. В цьому переконана Ольга Шахін, тернопільська громадська діячка та меценатка.

Тому вона відгукнулася на пропозицію ініціативної групи зістворення Національної мережі ОГС та приєднатися до відкритого Меморандуму.

«Зараз, коли в Україні вектор подальшого розвитку став не певним, організації громадянського суспільства повинні діяти особливо злагоджено. Для того, щоб впливати на державотворчі процеси, впроваджувати принципи демократії, цивілізаціно розвивати суспільство на засадах верховенства права та високих соціальних стандартів – потрібна синергія громадського сектору. Це потрібно як на всеукраїнському, так і на місцевому рівнях. Не час змагатися, час діяти разом», – зазначає Ольга Шахін.

Досвід країн Європейського Союзу переконливо свідчить: наявність національної мережі організацій громадянського суспільства є запорукою визнання їх провідної ролі у вирішенні актуальних суспільних питань та відстоюванні прав людини, вагомого внеску у розвиток людського капіталу та економічної спроможності громад.

До Меморандуму та процесу формування Національної мережі від Тернопополя долучилася БО «Фонд Ольги Шахін».

Як зазначають члени ініціативної групи, створення Національної мережі може стати важливим каналом горизонтальної комунікації та механізмом впровадження інновацій та дозволить організаціям громадянського суспільства України:

ефективно формулювати спільну позицію щодо актуальних питань суспільного розвитку;
стати паритетним учасником діалогу з владою на місцевому та національному рівнях;
свідомо впливати на визначення пріоритетів діяльності донорських організацій.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.
Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!