Ось це так! У Тернополі таки зробили найдовший стіл в Україні
Пт. 29 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Ось це так! У Тернополі таки зробили найдовший стіл в Україні

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Одразу два рекорди України побили представники деревообробної компанії «МОСТ-Україна» під час фестивалю “Тернопільська БРАМА”.

Зокрема, представники книги рекордів зафіксували «Найдовший гостинний стіл з суцільної деревини», довжиною понад 26 метрів.

Як виявилося згодом, організатори також побили уже раніше встановлений рекорд з найдовшої суцільної дошки. Відтак, дошка на фестивалі «Тернопільська БРАМА», яка була частиною столу, мала довжину понад 26 метрів, що на один метр більше, ніж раніше встановлений рекорд.

Чимало тернополян задавалося питанням, а звідки дерево? Організатори розповідають, що дерево офіційно придбане у лісництва з усіма необхідними документами. Відтак, рекорд встановлено і зафіксовано офіційно та без шкоди для природи.

А хто виступав на сцені?

Зірковим гостем під час фестивалю «Тернопільська БРАМА» став фронтмен гурту  «МОТОР’РОЛЛА» Сергій Присяжний. Окрім нього, серед місцевих гуртів виступали «Фа Мажор», солістка гурту «Фіра» Ірина Музика, гурти «Амігурумі», «Perfect Boys» та багато інших.

А хто прибирав площу після фестивалю?

До речі, організатори фестивалю уклали відповідні договори на прибирання Театрального майдану, вивезення сміття та навіть миття площі, тож усе після заходу стане чисто.

P.S. Фото з фестивалю уже доступні на офіційній сторінці фестивалю «Тернопільська БРАМА» у facebook https://www.facebook.com/ternopil.brama/

До слова, генеральний пивний партнер – ТМ «Опілля»


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)