Особливості весняного призову: що варто знати тернополянам
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Особливості весняного призову: що варто знати тернополянам

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Уже з 01 квітня 2020 року по 30 червня розпочнеться весняний призов 2020.

Призовний вік в Україні у 2020 році встановлено на рівні 18-27 років. Таким чином, призовники цієї вікової категорії, які визнані придатними до військової служби за результатами медкомісії і не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії, зобов’язані пройти службу в рядах Збройних сил України. 

Міністр оборони України, Андрій Загороднюк направив у військомати листи із рекомендаціями щодо особливостей проведення призову на строкову військову службу у 2020 році. Головам призовних комісій усіх рівнів рекомендовано розглядати питання призову 18-19 річних юнаків у встановленому порядку за їх бажанням і письмовою згодою.

Для надання відстрочки від призову 18-19 річним юнакам, які такої згоди не дали, застосовувати частину 15 статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», якою передбачено, що відстрочка від призову на строкову військову службу може бути надана призовникам згідно з рішеннями обласної призовної комісії за поданням районних (міських) призовних комісій.

На час проведення призовних кампаній на призовних дільницях буде організована робота «гарячих ліній» для надання правової допомоги громадянам із питань проведення та виконання заходів з призову.

Скарги та заяви громадян щодо рішень районних (міських) призовних комісій, що поступили через «гарячі лінії» на призовних дільницях, будуть розглянуті обласною призовною комісією, на яку Законом покладаються завдання керівництва і контролю за діяльністю районних (міських) призовних комісій.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)