Особиста гігієна, запорука здоров'я тернополян
Пт. 26 Лютого 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Особиста гігієна, запорука здоров’я тернополян

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопільський штаб по боротьбі з коронавірусом нагадує тернополянам і гостям міста, про важливість дотримання елементврних правил гігієни.

Особлививо уважними потрібно бути на роботі. Забезпечте вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних (в кінці зміни) засобів і провітрювання не рідше, ніж кожні 3 години та після закінчення робочого дня/зміни, а для місць підвищеної прохідності, загального масового користування або проведення публічних заходів не рідше, ніж кожні 2 години.
Проводьте ретельне прибирання і обробку поверхонь, місць контакту рук працівників і відвідувачів/клієнтів (ручки дверей, місця сидіння, раковини, столик, кухонні покриття, переговорні кімнати, конференц-зали, спортивні та розважальні кімнати тощо) спиртовмісними дезінфекційними засобами з мінімальним терміном експозиції.
Забезпечте наявність одноразових серветок та/або серветок зі спритвмісним антисептиком в місцях спільного користування (наприклад, офісних кухнях), для самостійного витирання поверхонь працівниками перед використанням.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)