«Освіта і духовність — два крила, які допомагають державі розвиватися», - Віктор Устенко
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Освіта і духовність — два крила, які допомагають державі розвиватися», – Віктор Устенко

У Біблійному саду на території ТНПУ ім. Володимира Гнатюка днями відбулося урочисте відкриття та освячення скульптурної композиції «Вознесіння Господнє».

Автори композиції — викладачі кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання факультету мистецтв ТНПУ заслужений архітектор України Нетриб’як Михайло Миколайович і народний художник України Вільгушинський Роман Казимирович.

Після відкриття та освячення композиції, студенти спільно зі священнослужителями здійснили символічне висадження дерева поблизу скульптури. Участь у заході також взяв заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

«Освіта і духовність — два крила, які допомагають державі розвиватися, виходити на новий рівень. І в цьому є заслуга кожного науковця. Я щиро дякую учасникам заходу, що навіть у такий непростий час зуміли організувати захід на такому рівні, — каже Віктор Устенко. – Це символічна акція, яка нас всіх об’єднує. Кожен з нас робить вклад у добру справу. Ми залишаємо тут часточку своєї праці та тепло свого серця. І віримо, що ці дерева проростуть і будуть тішити наших нащадків багато років».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!