Пам'ять жива: у Тернополі відзначили 7 річницю знакової події
Сб. 5 Грудня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Пам’ять жива: у Тернополі відзначили 7 річницю знакової події

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Міський голова Тернополя привітав усіх громадян із знаковим днем нашої держави.

У зверненні міський голова зазначив: “Сім років тому українці вийшли на вулиці і зробили свій цивілізаційний вибір. Ми обрали боротьбу за свободу, рівноправ’я, гідність і повагу. Протиставили мужність і самопожертву грубій силі тих, хто зневажав українську націю. Ми здобули велику перемогу. Стали єдиною державницькою нацією. Підняли Україну.

Сьогодні я дякую всім українцям, які першими піднялися на Майдан. Піднялися тоді, коли в перемогу мало хто вірив. Серед них було дуже багато тернополян. Я дякую всім, під час найзапекліших боїв на Майдані не побоявся беркутівських куль і до кінця стояв за майбутнє України. Ви стояли до кінця і створили нову історію України.Дякую усім, хто у своїх містах і селах робили все можливе для перемоги Революції. Ви творці нової історії України.

Вклоняюся жертовності Героїв Небесної Сотні. Їх імена навіки вписані в історію Україну. Сьогодні дякую нашим воїнам, які захищають Україну. Ваш героїзм та звитяга врятувала Україну від ворога. Ми разом обрали та захистили нашу свободу, рівноправ’я, гідність і повагу. Ми стали свідомою та єдиною нацією. Те, що раніше розуміли одиниці, стало аксіомою для всіх.

Тому Україна вистоїть! Ми збудуємо сильну державу заможних громад та вільних громадян! Тож — цінуймо свободу! Працюймо на майбутнє! Шануймо наших героїв!

Слава Україні! Героям Слава!”


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)