Пам'ятаємо: у Тернополі відзначили 31-річницю виведення військ з Афганістану
Нд. 29 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Пам’ятаємо: у Тернополі відзначили 31-річницю виведення військ з Афганістану

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Очільник міста Сергій Надал  з нагоди відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану, звернувся до містян і подякував сумлінним бійцям, героям-оборонцям за все, що Вони зробили для Батьківщини.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниця виведення військ з Афганістану у тернопільському парку Національного відродження відбулося віче-реквієм та покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям. 

У поминальній панахиді взяли участь військовослужбовці, представники громадськості та міської ради.

«Війна в Афганістані – це трагедія сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати. Але ця далека війна дала Україні свою рідну військову еліту. Без якої б не відбулася і не втрималася незалежна України, – відзначив міський голова Тернополя Сергій Надал. – Саме «воїни-афганці» одні з перших вийшли на Майдан, брали активну участь у найжорстокіших протистояннях. А вже через декілька місяців добровільно вирушили захищати Україну на Схід. Сьогодні ми віддаємо шану всім афганцям-захисникам Батьківщини – і живим, і тим, хто загинув у бою».

Як додав Сергій Надал, жертовність і відданість у захисті забути неможливо. Це наше минуле, наша історія – історія українського народу. Наш обов’язок – підтримувати ветеранів, що повернулися із пекла війни.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...