Пенсійне забезпечення: кому з тернополян проіндексують пенсії?
Нд. 29 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Пенсійне забезпечення: кому з тернополян проіндексують пенсії?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

В українському Уряді запровадили нову стратегію зростання пенсій.Додаткове підвищення здійснюватиметься для людей у декілька етапів, кожного місяця буде проіндексовуватися певна категорія  пенсіонерів.

Зокрема, у березні 2020 року заплановано збільшити розміри пенсій найстаршим людям України, віком від 80 років (з урахуванням індексації уже в цьому році їхні пенсії у середньому зростуть на 700 грн/міс). 2021 році їх вік знизиться від 78, у 2022 рік – від 75 років і тд.

У місяці квітні Уряд планує збільшити пенсії для працюючих пенсіонерів, у зв’язку з збільшенням тривалості страхового стажу. Даної категорії пенсіонерів є близько 500 тис. і  вони в середньому можуть розраховувати на суму 100 грн/ міс.

Цього місяця Парламент має підтримати ще один законопроект Мінсоцполітики №2494, то уже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати ще одну допомогу – на догляд. Таким чином, збільшаться виплати для ще 100 тис. українських пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)