Перелік автомобілів, які найчастіше ламаються
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Перелік автомобілів, які найчастіше ламаються

Безперечно, кожне авто з часом починає виходити з ладу: одне відремонтуєш, інше зламається. Це закономірний процес і нічого дивовижного в цьому немає.Проте, експерти визначити четвірку автівок, котрі ламаються частіше за інші. Звісно, у всьому світі їх набагато більше. Але зараз зупинимось на цих чотирьох моделях, власники котрих не рекомендують іншим їх купляти.

Не думаю, що все так критично, але повідомити вас вважаємо за потрібне.

Ну, розпочнімо з того, що цей список є досить умовним. Як мінімум тому, що водії по-різному експлуатують автомобілі. Від цього теж певною мірою залежатиме періодичність поломок.

Отже, ближче до списку. Можливо, у майбутньому це допоможе вам зробити правильний вибір бу авто.

Volkswagen Passat. Перший у рейтингу автомобіль з мінімальною надійністю – представник відомої німецької династії. Чесно зізнатись, моя думка щодо Фольксваген Пасат була завжди позитивною, але факти говорять про інше.

Volkswagen Passat Variant (Фольксваген Пассат Вариант) в Украине: цены,  фото, отзывы

Автомобіль має тенденцію часто ламатись, особливо, якщо він побував у володінні кількох автовласників. Не будемо уточняти, яку суму витрачають господарі цих авто на ремонт протягом року, адже цифри в кожного можуть відрізнятись.

Проте, спільність одна – має схильність до поломок більшу у порівнянні з рештою моделей німецького автопрому.

Основні поради щодо експлуатації та мінімізації несправностей – не перенавантажувати, не випробовувати її на бездоріжжі. Тоді є шанс, що Пасат служитиме довше.

Toyota Avensis. Як з’ясувалось, і Тойота до цього антирейтингу потрапила, хоча більшість відгукуються про Авенсіс, як про надійний автомобіль на довгі роки. Ну, до якого певного періоду так і є, а потім вона починає буквально розсипатись.

Коли це почнеться, то автосервіс для власників Тойоти Авенсіс стане другою домівкою. І відвідування ці стануть для господаря чималим ударом по кишені.

Toyota прекращает производство Avensis

Hyundai Sonata. Ця машина має неабияку популярність серед наших водіїв. Вона справді може вихвалятись надійністю, але лише до моменту, поки вона на гарантії. Потім її починає клинити і часті поломки то одного, т іншого сильно дратують власників.

Раз на пів року потрібно перевіряти кути установки коліс, щоб скоротити витрати на експлуатацію.

HYUNDAI SONATA SPORT 2017 — Зигфрид USA

Під час технічного огляду варто промивати інжектор, чистити радіатор та міняти гальмівну рідину.

Chevrolet Aveo. І навіть це авто потрапило сюди, хоча від нього це найменше очікувалось. Свого часу Шевроле Авео мало значну популярність і змінювало по 3-4 власники. Це за умови, що власники були турботливі та піклувались про стан авто, вчасно міняли рідини та не економили на запчастинах.

Обзор Шевроле Авео

Можливі, новіші моделі цього автомобіля мають більшу надійність, але якщо говорити про старіші, то вже на другий рік від початку експлуатації починались «хвороби».


Джерело: dexpens.com
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)