Перша перемога на новій домашній арені баскетбольного клубу "Тернопіль"
Пт. 14 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Перша перемога на новій домашній арені баскетбольного клубу “Тернопіль”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Баскетбольний клуб “Тернопіль” переміг у першому матчі відкритого напередодні матчу фізкультурно-оздоровчого комплексу, який відтепер буде для нашої команди домашньою ареною.

Підопічні Дмитра Забірченка виграли 19-й з 23-х проведених поєдинок у регулярному чемпіонаті України у вищій лізі і продовжують очолювати Західну конференцію.

На старті зустрічі “Тернополю” вдалося отримати восьмиочкову перевагу завдяки трьом дальнім влучанням у виконанні Микити Найка, Вадима Бикова і Павла Буренка. Однак після проведених тренерами обох команд за чотири хвилини до завершення першого періоду замін перевагу перехопили гості. Настільки, що на першу коротку перерву команди пішли за мінімальної домінації “Житомира”.

Найсильнішою і, як виявилося, вирішальною з огляду на підсумковий результат стала друга десятихвилинка. Тернополяни дуже вдало оборонялися, ліпше боролися під щитами, а Євген Ворник тричі забив з-за дуги. Ці фактори в сукупності дозволили господарям завершити першу половину зустрічі з 13-очокою перевагою.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)