Першість у турнірній таблиці: тернопільська молодь демонструє прекрасні результати
Сб. 5 Грудня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Тернопільська волейбольна команда «ДСО-ЗУНУ» знову у лідерах та після трьох турів піднялася на перше місце в турнірній таблиці.

Вчорашній матч з ВК «Дніпро» завершився тріумфом для тернопільських гравців. Команди зіграли 4 партії і фінішували матч з рахунком 3:1. Команди зіграли із досить сильними суперниками: «ВК «Дніпро», ВК «Політехнік-Одеса» та ВК «Бахмут-ШВСМ».
Волейбольні баталії були непростими, напруга тривала весь матч. Суперники не поступалися та намагалися не пропустити жодного м’яча. Загалом команди зіграли 4 партії.
З перемогою волейболістів привітав начальник ГУНП в області, голова «Федерації волейболу Тернопільщини» Олександр Богомол та побажав гравцям подальших яскравих та впевнених спортивних здобутків.