Петро Порошенко в Олієві на Зборівщнині: «Разом будемо відстоювати цінності, важливі для кожного українця»
Чт. 28 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Петро Порошенко в Олієві на Зборівщнині: «Разом будемо відстоювати цінності, важливі для кожного українця»

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

День Конституції з Президентом. Екс-глава держави Петро Порошенко сьогодні на Тернопільщині.

По дорозі у славнемісто Зборів, зупинився в с. Оліїв, де розташованареконструйована, «кольорова» школа, біля якої свій час полюблять проводити місцеві дітки. Малеча та їх батьки не приховували емоцій від зустрічі з Петром Олексійовичем.

«Ми надіємося на нього і віримо, що він не дасть «продати»країну. Дякуємо Порошенкові, бо він був найкращийПрезидент» – поділилась думками мешканка Олієвапирослава.

В свою чергу Петро Порошенко розповів про команду зякою йде на вибори до Парламенту та запевнив, щопродовжуватиме європейський курс та захист цілісностікраїни.

«Дякую вам за те, що п’ять років ми разом з вами будувалинезалежну вільну українську державу. Незалежність ми відновили у 1991 році, а незалежну державу почали будувати лише у 2014-ому. Армію збудували, яка єгарантією нашою спокою. Велика честь нашим героям, утому числі і з тернопільського краю. Ми маємо відстоюватиразом ці цінності, які є важливими для кожного українця, іне маємо допустити реваншу проросійських сил. Будеморазом стояти на позиціїщо Українаце сильна європейська самостійна держава. Наша мета – євроасоціаціята вступ України до НАТО», – наголосив Петро Порошенко.

Зазначимо, в селі Оліїв на минулих президентських виборахмешканці проголосували саме за Порошенка і надалісьогодні висловлюють йому підтримку, а також своємукадидату-мажоритарнику Тарасові ЮрикуЄвропейськаСолідарність»), Діючий нардеп ніколи не зраджувавдержавницьким цінностям та відстоював інтереси своїхвиборців.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)