Підключіть свою громаду до швидкісного інтернету
Вт. 21 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Підключіть свою громаду до швидкісного інтернету

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Щоб забезпечити українців високошвидкісним інтернетом, ми запустили проєкт «Інтернет-субвенція» – https://bb.gov.ua.

2021 року більше 1 млн українців уперше отримають можливість підключитись до оптичного інтернету. До мережі під’єднаються понад 6 тис. лікарень, шкіл та бібліотек у більше ніж 3 тис. сіл.

Мінцифра працює над тим, щоб кожна державна послуга стала доступною онлайн за кілька хвилин і не виходячи з дому. Щоб жителі великих міст і маленьких сіл змогли отримувати послуги без черг та корупції. Наша ціль — сприяти підключенню до мережі об’єктів соціальної інфраструктури.

Подати заявку для участі у проєкті «Інтернет-субвенція» можуть голови територіальних громад: https://thedigital.gov.ua/broadband2021

Українці зможуть впливати на процес отримання фінансування для підключення певного села до оптичного інтернету, зробивши 3 кроки:

• Переконатися, що в селі або селищі немає оптичного інтернету.

• Розказати місцевим провайдерам про можливість отримати державне фінансування для розширення мережі оптичного інтернету. Далі провайдер повинен звернутися до керівництва громади, щоб розрахувати вартість послуг.

• Проконтролювати, щоб голови територіальних громад подали заявку для участі в проєкті. Перевірити можна тут – http://bit.ly/subvention-dashboard

Ці кроки дозволять отримати фінансування на оплату послуг провайдерів. Кожну заявку ми ретельно перевіряємо. Тож 500 млн грн, які вже закладені в держбюджеті на реалізацію проєкту, будуть розподілені максимально прозоро, враховуючи ціну і соціальний ефект.

Проєкт Постанови КМУ, якою врегульовується порядок та умови надання субвенції, уже на розгляді в Уряді. Одразу після його прийняття відкриється офіційний збір заявок, що триватиме 10 робочих днів. Про старт Мінцифра електронною поштою сповістить громади, які подали попередні заявки.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)