Підозрюваного в обстрілі двох дітей у Тернополі залишили під вартою
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Підозрюваного в обстрілі двох дітей у Тернополі залишили під вартою

Термін тримання під вартою підозрюваного в обстрілі дітей у Тернополі продожили на 30 днів. Справу розглядали у Тернопільському міськрайонному суді. За словами судді Ірини Царук, клопотання про продовження терміну подав слідчий.

Нагадаємо, 4 лютого у Тернопільському міськрайонному суді відбулося засідання у справі обстрілу двох дітей на майданчику поблизу ЗОШ №27 та ЗОШ №26. Йшлося про обрання підозрюваному у злочині міри запобіжного заходу. Заслухавши сторони, суд прийняв рішення підозрюваного в обстрілі 11-річного та 8-річного хлопчиків Валерія Устинова залишити під вартою без визначення розміру застави. Ухвала набула чинності з моменту оприлюднення та діятиме до 23:59 години 3 квітня 2021 року.

Зазначимо, чоловік визнає вину. Стверджує, що не мав задуму причинити нікому шкоди, а постріл відбувся з необережності. Валерій Анатолійович Устинов готовий компенсувати витрати на лікування дітей та завдану моральну та матеріальну шкоду. Проте, як чоловік повідомив сьогодні у суді, йому не вдалося зв’язатися з батьками потерпілих дітей.


Джерело: Файне місто