«Пішов у декретну відпустку», — «Гатило» повернувся до цивільного життя
Чт. 9 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Пішов у декретну відпустку», — «Гатило» повернувся до цивільного життя

Кіборг «Гатило» (Валерій Чоботар) з Тернополя заявив, що повертається до цивільного життя. Чоловік незабаром стане батьком. Про це він розповів 15 січня зі сцени драматичного театру, отримавши срібний орден «Народний Герой України» під час 12-ї грандіозної церемонії нагородження у Тернополі. 

30dbe9b456d07d10b1a9c2bf22d85590Уже два тижні Валерій Георгійович намагається соціалізуватися, повернувся у свій спортивний зал (СК «Характерник» – прим.ред.). Жартує, що пішов у декретну відпустку. Проте визнає, що бути тут йому дуже важко, пише «Погляд».

В інтерв’ю телеканалу «1+1» Валерій зізнається, що відчуває певний сором приймати такий важливий орден, адже ним нагороджують також і Героїв посмертно. Проте погоджується, що це є своєрідним визнанням поваги від людей, заради яких він і пішов на війну.

— Це певний знак, що я їх не підвів, не розчарував. Чесно кажучи, саме люди і були основною мотивацією моєї участі у цих подіях. Чудові, нормальні люди: українці, тернополяни, друзі. Я думаю, що цю нагороду, якби це було можливо, треба було би розділити на шматочки і роздати всім тим людям, які чекали, любили, підтримували, допомагали, молилися. Це їхня насамперед нагорода, — сказав «Гатило».

Він зізнався, що це перший орден в його житті такого високого рівня, тому навіть не знає, що з ним робитиме. Найімовірніше — подарує своєму батькові.

— Мій батько воював колись за Радянського Союзу в Чехословакії. Він ніколи не роповідав мені по ту війну, але коли якісь згадки були, я бачив, що йому надзвичайно важко, — пригадує Валерій Чоботар. — Я дуже довго приховував те, що знаходжуся на фронті. І дуже засмутився, коли мої батьки випадково побачили про це в новинах. Адже знаю, як їм було важко. Тому, думаю, подарую свою нагороду батькам. Це буде для них подякою, за те, що вони перетерпіли поки я був на фронті. Міг би подарувати дружині, але, мабуть, її найраща нагорода — я (посміхається – прим.ред.)

Джерело: doba.te.ua


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)