Після «люстрації» чиновник звинуватив активістів у крадіжці на 70 тисяч гривень!
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Після «люстрації» чиновник звинуватив активістів у крадіжці на 70 тисяч гривень!

Директор Кременецького держлісгоспу написав заяву в поліцію з приводу того, що під час нещодавньої «сміттєвої» люстрації у нього з шиї зірвали золотий ланцюжок з хрестиком.

lyustraПро це повідомляють активісти ГО «Народна рада Кременеччини» на своїй сторінці у соцмережі: «Знову про Барана – директора Кременецького держлісгоспу, якого звинувачують у ДТП із смертельним наслідком. Після одного із судових засідань у Шумському районному суді він опинився у сміттєвому контейнері. За даним фактом порушене кримінальне провадження. Як виявилося, С. Баран зазначив, що під час «сміттєвої» люстрації з нього зірвали золотий ланцюжок вагою 57 грам і золотий хрестик вагою 13 грам. Загальна маса золота – 70 грам. Зірвали – не зірвали, встановить слідство, але… Чи зацікавить когось факт, звідки у керівника держпідпріємства з порівняно невисокою зарплатою на шиї з’явилося 70 тисяч гривень? Антикорупційний, ау!»

За словами активістів, під час «люстрації» вони все знімали на відео і на ньому чітко видно, що на шиї Барана, ще до того як він заліз у контейнер, немає ланцюжка з хрестиком. Тому, що і кому хоче довести держслужбовець, – наразі невідомо.

Нагадаємо, 7 грудня активісти «Правого сектора» в Шумську «люстрували» чиновника, який 19 січня 2015-го збив насмерть підлітка.
Загрузка...Loading...