Після народження доньки Цукерберг вирішив віддати $ 45 млрд на благодійність
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Після народження доньки Цукерберг вирішив віддати $ 45 млрд на благодійність

Засновник Facebook і його дружина протягом життя віддадуть 99% своїх акцій компанії.

Марк подякував всім за підтримку і любов під час вагітності його дружини
Марк подякував всім за підтримку і любов під час вагітності його дружини
Після народження доньки засновник Facebook Марк Цукерберг зробив сенсаційну заяву.

У листі, який вони написали своїй доньці, Марк Цукерберг і його дружина Прісцилла Чан повідомили, що протягом життя віддадуть 99% своїх акцій компанії, а це близько 45 млрд доларів, на добрі справи.

Вони розповіли, що жертвують свої статки, тому що хочуть зробити кращим світ, у якому ростиме Макс і хочуть зробити кращим його для майбутніх поколінь.

“Макс, ми любимо тебе і відчуваємо велику відповідальність і хочемо зробити цей світ кращим місцем для тебе і всіх дітей. Ми бажаємо, щоб твоє життя було сповнене такою ж любов’ю, надією і радістю, яку ти даруєш нам. Ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що ти принесеш у цей світ. Любимо. Твої мама і тато”, – написав Цукерберг.

Марк подякував всім за підтримку і любов під час вагітності його дружини.

Нагадаємо, що раніше засновник Facebook Марк Цукерберг оголосив, що після народження своєї доньки піде в декретну відпустку на два місяці. Відповідне повідомлення він опублікував у своєму Фейсбуці.

“Це дуже особисте рішення, і я вирішив взяти двомісячну відпустку, щоб доглядати за дитиною”, – написав Цукерберг. Він привів у приклад результати досліджень, згідно якими тимчасовий відхід батьків з роботи після народження дитини має позитивний вплив на сім’ю.

Цукерберг не уточнив, хто замінить його на посаді керівника компанії. За інформацією Reuters, серед кандидатів – головний операційний директор Facebook Шеріл Сендберг та топ-менеджер Кріс Кокс.

1 серпня Цукерберг повідомив, що він і Прісцилла чекають поповнення сімейства. “На УЗД дівчинка показала мені “лайк” своєю ручкою, і я переконався, що вона піде за мною”, – написав тоді СЕО соцмережі на своїй сторінці у Фейсбуці.

31-річний Марк Цукерберг визнаний наймолодшим в історії мільярдером. Він володіє 24 відсотками акцій компанії Facebook Inc., у березні 2010 року бізнесмен вперше з’явився в рейтингу мільярдерів журналу Forbes зі статком у 4 мільярди доларів.

tsn.ua


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)