Подолати коронавірус: на Тернопільщині облаштовують додаткові кисневі точки
Сб. 23 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Подолати коронавірус: на Тернопільщині облаштовують додаткові кисневі точки

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Спеціалізовану ємкість для збереження і газифікації рідкого кисню встановили біля корпусу однієї з районних лікарень області.

Дана модульна кріогенна ємкість для збереження і газифікації рідкого кисню, має полегшити доставку  необхідного кисню до хворих на коронавірус. Місткість бочки 8 тисяч кубів кисню, або майже 8 його тонн. Резервним джерелом постачання кисню служать кисневі балони , в резерві їх знаходиться 60.

«У Чортківської центральної комунальної районної лікарні в добу використовують більше як 80 балонів кисню, що надзвичайно багато. Робоча бригада лише цілий день займається розвантаженням і завантажуванням балонів. Тому така спеціалізована ємкість централізованої подачі кисню є надзвичайно важливою. Вона дасть можливість рідше перезаправляти балони киснем та зменшити використання людського ресурсу, – зазначає Володимир Труш. – Надзвичайно приємно, що місцеві органі самоврядування та керівництво медзакладу змогли встановити таку спеціалізовану ємкість централізованої подачі кисню».

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)