Політичний прогноз від Володимира Лиса
Пн. 6 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Політичний прогноз від Володимира Лиса

Лис

Володимир Лис — журналіст, прозаїк і драматург, а також добре знаний у народі як народний синоптик або, як його ще називають, народний прогностик з Волині. Українці завжди з нетерпінням очікують його нових прогнозів погоди, адже нам як хліборобській нації завжди важливо знати, коли впаде сніг, коли чекати ясної погоди або на скільки часу затягнуться осінні дощі.

Володимир Лис, як правило, погоду вгадує “на відмінно”. Сам про себе він зазначає: “Якби мої прогнози не співпадали з дійсністю, то до мене не зверталися б уже 20 років журналісти і прості люди”.

У нашому випадку цікаво дізнатися: якої ж політичної погоди чекати Тернополю після нинішніх виборів? До 25 жовтня піар-технологи “наворожили” багато, а от про те, хто переможе на місцевих виборах, вони мовчать. Натомість Володимир Лис прогнозує впевнено і чітко. Для цього він має всі підстави, адже любить Тернопіль, знає про нього доволі багато і завжди цікавиться подіями, що тут відбуваються.

— За останній час я був кілька разів у Тернополі. Я бачив, як розвивається місто при нинішньому мері-господареві, я радий, що не помилився з прогнозом минулого разу, а тернополяни не помилились зі своїм вибором — Сергієм Надалом, — каже Володимир Лис. — Тернополяни живуть в одному з найкрасивіших міст України, в європейському місті, і навіть “придиратись” до якихось дрібних недоліків не пасує…

Сьогодні пан Володимир презентує тернополянам новий політичний прогноз на найближче майбутнє:

— Звичайно, мене цікавить і хвилює, хто ж може у найближчому часі керувати небайдужим моєму серцю містом — Тернополем? Виявилося, що, як і скрізь в Україні, на посаду міського голови претендентів чимало. Всі вони — різних поглядів, уподобань і симпатій, з різними програмами, якими намагаються схилити на свій бік виборців, і усі заслуговують на повагу. Та я не сумніваюся: ще у першому турі виборів на посаду міського голови Тернополя впевнено переможе Сергій Надал.
Загрузка...Loading...