Понад €13 тис. віддала невідомій жителька Тернополя за зцілення сина
Пт. 29 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Понад €13 тис. віддала невідомій жителька Тернополя за зцілення сина

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Про те, що стала жертвою шахрайки, зрозуміла лише на третій день, коли побачила, що замість грошей в її пакеті газетні вирізки, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

“Потерпіла поверталася з магазину додому. До неї підійшла невідома і вони розговорилися. Перехожа сказала, що володіє певними знаннями, а також знає про хворобу сина і може допомогти. Тернополянка повірила, бо у неї дійсно дитина має серйозні проблеми зі здоров’ям. Допоки жінки спілкувалися, до них підійшла ще одна “випадкова” перехожа. Ворожка запропонувала допомогу і їй. Вона сказала, що усі нещастя в родинах від “брудних” грошей, а тому потрібно прочитати спеціальну молитву та провести “ритуал очищення”, – сказано в повідомленні.

Жінки мали принести “помічниці” гроші, воду та сіль. Коли вони повернулися, ворожка спакувала гроші у два однакових пакетики і почала над ними щось шепотіти. Потім повернула пакуночки новим знайомим і сказала їх сховати під подушку. А на третій день знову принести, аби завершити всю процедуру.

Два дні потерпіла не перевіряла пакетик. На третій день прийшла на місце запланованої зустрічі, але там нікого не було. Тому, відкривши пакунок, виявила в ньому папірці. За допомогою звернулася до поліції.

“Припускаємо, що інша жінка, яка вдавала клієнтку ворожки, її спільниця. Жінки таким чином видурюють гроші у довірливих перехожих. Правоохоронці опрацьовують відео з камер спостережень та встановлюють підозрюваних та їхнє місце перебування”, – розповів начальник сектору відділу кримінальної поліції Тернопільського відділу поліції Віктор Демчан.

Слідчі відкрили кримінальне провадження.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)