Порошенко готовий до дебатів за любої погоди і на будь-якому полі, - журналістка
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Порошенко готовий до дебатів за любої погоди і на будь-якому полі, – журналістка

Президент України Петро Порошенко по-чоловічому відповів кандидату в президенти Володимиру Зеленському, висловивши готовність до дебатів на будь-якому полі. Таку думку в своєму Facebook висловила журналістка espreso.tv Тетяна Шустрова.

 “Стадіон – так стадіон. Обмін відеоповідомленнями від двох кандидатів – Володимира Зеленського та Петра Порошенка – це не просто поверхневі уколи словесними рапірами. Висновки куди глибші. Створюється враження, що діалог ведуть борці різних вагових і вікових категорій. Безвусий хлопчина, з усім властивим йому юнацьким максималізмом і гормонами, та дорослий чоловік, який не потребує того, щоб щось комусь доводити”, – написала Шустрова.

На підтвердження своєї думки вона предметно порівняла відеозвернення Зеленського і Порошенко.

“Зеленський весь на пафосі. Знімає яскраве відео, зачитує прописаний і вивірений текст з граматичними помилками, в якому намагається вколоти Порошенкоа. Весь сенс “презентації” в тому, щоб показати: ось, дивіться, який я сміливий, роль президента Голобородько мені не тільки по приколу, а й по плечу. уУ Порошенка натомість позиція сформованого політика, якому не потрібно створювати шоу, щоб його почули. Він просто заходить у кадр і говорить. Щоб донести свою думку, йому не потрібна яскрава картинка, коптери і постпродакшн. Порошенко приймаєь виклик. Дебати відбудуться за будь-якої погоди і на будь-якому майданчику, незважаючи на всі можливі провокації”, – констатувала журналістка.

Вона зауважила, що креативні задуми режисерів ролика Зеленського, ймовірно, мали на меті вплинути на виборців.

“Але ми не оцінюємо художню майстерність, а обираємо між персоналіями: інфантильним хлопчиком, який щогодини змінює рішення і досі не визначився, куди він нас поведе – в Росію чи ЄС, і сміливим, впевненим у собі лідером, який знає, як захищати і розвивати країну, не звертаючи з обраного шляху в Європу “, – резюмувала Тетяна Шустрова.

Все по темі Загрузка...Loading...