«Порядок. Відповідальність. Справедливість» відкриває юридичну приймальню
Вт. 27 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Порядок. Відповідальність. Справедливість» відкриває юридичну приймальню

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Голова фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість” Андрій Грицишин повідомив про початок роботи первинної юридичної консультації для тернополян

Джерело. Про це Андрій Грицишин написав на своїй сторінці у Facebook.

Дослівно. “У правовій державі має працювати закон, а людям треба допомагати відстоювати свої права у законний спосіб. Ми відновлюємо роботу первинної юридичної консультації”, – зазначається у дописі міського депутата.

Представник партії, яка задекларувала свою підтримку чинного міського голови Сергія Надала, зауважив, що є позитивний досвід досягнення справедливих рішень, який потрібно поширювати у місті.

“Раніше нам вдалося допомогти сотням пенсіонерів перерахувати пенсії. Тисячі тернополян змогли вирішити багато нагальних питань і домогтися справедливості завдяки первинній юридичній допомозі. Цю позитивну традицію треба продовжувати”, – зазначив Андрій Грицишин.

Представник партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість» Ігор Гірчак наголосив, що кожен громадянин має знати і вміти захищати свої права: “Особливо важливо це сьогодні, коли “нагорі”, у Києві, часом забувають і про права людини, і про Конституцію”.

Юридичну допомогу будуть надавати за адресою: вул. Чорновола, офіс №2 (біля центрального відділення Укрпошти). Запис за тел. 067-100-96-97.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)