Потреба у кадрах: найбільш популярні вакансії на Тернопільщині
Чт. 17 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Потреба у кадрах: найбільш популярні вакансії на Тернопільщині

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Станом на 31 березня 2020 року на обліку в Тернопільській обласній службі зайнятості перебувало майже 10 тисяч безробітних.

Серед них 49,7% жінки, третина –молодь віком до 35 років, 60% – особи, які проживають у сільській місцевості.

Відбувається зміна структури вакансій, зокрема найбільшу потребу роботодавці за період карантину мають у молодших медичних сестрах, медичних сестрах, лікарях, машиністах сільськогосподарського виробництва, трактористах, продавцях продовольчих товарів, водіях автотранспортних засобів, фармацевтах, пекарях, операторах поштового зв’язку, листоношах, сторожах, прибиральниках, підсобних працівниках. 

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 8 зареєстрованих безробітних, найбільше у Козівському – 35, Кременецькому і Підгаєцькому – по 33.

Протягом січня-березня 2020 року 2878 роботодавців області подали у службу зайнятості Тернопільщини 9410 вакансій, з них 7,7% – із заробітною платою вищою від середньої по області і третина – з мінімальною зарплатою. Станом на 31 березня 2020 року актуальними були 1282 вакансії, що у 2 рази менше, ніж було у відповідному періоді 2019 року і крім того значна кількість роботодавців призупинила укомплектовувати вакансії під час карантину.

За сприяння служби зайнятості з початку 2020 року на постійні місця праці працевлаштовано 6464 особи, з них 68 безробітних – з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 9 безробітних відкрили власну справу, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)