При церкві Тернополя діє цікавий табір
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

При церкві Тернополя діє цікавий табір

sa1Впродовж останніх трьох тижнів майже 150 учасників літнього мовного табору Summer Adventure, що діє при Тернопільській спеціалізованій школі №5 мають можливість поєднувати приємне з корисним. Діти, віком 9-14 років, не лише поглиблюють свої знання з англійської, але й збагачуються духовно.

Варто зазначити, що одна з секцій цього табору Spiritual World (Духовний Світ) щодня займається у приміщенні катехитичного класу, а іноді й в храмі св. Софії Премудрості Божої. Тут школярів вчать молитов англійською мовою. Разом зі своїми наставниками діти читають Біблійні історії, діляться своїми знаннями про свята Вознесіння ГНІХ, П’ятидесятницю та ін., дивляться фільми та мультики на духовну тематику. І все це англійською мовою.

Особливо дітям подобається прославляти Господа, танцюючи банси. Цим учасники секції Spiritual World дякують Богові за фізичне здоров’я, яке Він їм дає. Молодші школярі проявляють свої таланти, малюючи проекти «Сотворення світу», «Перші люди в Едемському саду», «Ной та його ковчег».

«Дуже приємно спостерігати, як діти, наче квіти в саду, які бачать промені сонця, тягнуться до світла і відкривають свої душі, а ми, наставники, з ласки Божої можемо поливати цей сад мудрістю, яку отримали від Господа і допомагати розвивати ті таланти, які в них закладені нашим Творцем», – повідомила керівник секції Spiritual World Ольга Славська.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)