До причетних в існуванні "Хеліксу" додалося ще шестеро осіб
Вт. 19 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

До причетних в існуванні “Хеліксу” додалося ще шестеро осіб

хеліксСьогодні за місцем їхнього проживання було проведено санкціоновані судом обшуки. Вилучено документи та кошти.

Співробітники слідчого управління тернопільської поліції спільно з працівниками управління СБУ області сьогодні провели ряд обшуків у Києві та Тернополі. Зі слів старшого слідчого в особливо важливих справах СУ ГУНП в області Андрія Зубка, ще шестеро осіб виявилися причетними до діяльності фінансової піраміди «Хелікс Кепітал». Серед них активні учасники та один з лідерів. Саме в їх помешканнях й здійснювалося санкціоновані обшуки.

Правоохоронці вилучили документи, що стосуються незаконної діяльності «Хелікс Кепітал», десятки банківських карток, декілька тисяч доларів, золоті злитки, мобільні телефони та інше.

Правоохоронці звертаються до людей, котрі потерпіли від злочинної діяльності даної фінансової структури, звертатися у підрозділи поліції за місцем проживання. Відтепер у кожному відділі та відділення поліції Тернопільщини є слідчий, котрий прийме заяву та опитає потерпілого.

Читайте також: У Тернополі волонтери “Бункеру С” наліпили вареники для воїнів у зоні АТО (ФОТО)

Нагадаємо, до правоохоронців уже надійшло понад п’ятсот заяв від жителів не лише України, а й з-закордону, котрі вклали кошти у фінансову структуру «Хелікс Кепітал» і були обдурені. Сума збитків становить понад сорок мільйонів гривень.

 


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)