Прикра ситуація трапилася на Тернопільщині
Ср. 26 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Прикра ситуація трапилася на Тернопільщині

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Гаманець, а у ньому майже 2 тисячі гривень  втратила пенсіонерка з Кременця через незачинені двері. Жінка поралася по господарству, а злодій тим часом обнишпорив домівку.

Що стала жертвою зловмисника потерпіла зрозуміла лише, коли зібралася до крамниці. Гаманця у сумці так і не знайшла. За допомогою звернулася до поліцейських.
 
Працівники поліції злодія встановили. Жінку обікрав місцевий житель, який вже притягувався до відповідальності за майнові злочини. Гроші з портмоне крадій витратив на алкоголь, а з банківської картки кошти зняти йому не вдалося. ЇЇ повернули власниці. За фактом злочину розпочато кримінальне провадження.
 
Правоохоронці застерігають краян: замикайте двері! Навіть якщо ви господарюєте на подвір’ї власного будинку,  не полінуйтеся зачинити хату! Застережіть замикати помешкання усіх родичів, навіть найменших!
Часто злодії полюють саме на речі, залишені у коридорі біля вхідних дверей, однак не слід зберігати гроші у загальновідомих сховках – шухлядах, декоративних скриньках, у верхньому одязі, під матрацом. Такі місця найперше, а головно уміло і непомітно перевіряють злодії.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...