Про державних мужів Тернопільщини та Бетмена
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Про державних мужів Тернопільщини та Бетмена

turyzm_ternАктивіст Степан Семенів, який активно пропагує розвиток туризму на Тернопільщині, висловив свою думку про туризм, вплив тернопільських державних мужів на цю сферу в області та новий логотип туристичного Тернопілля, де зображений… Бетмен.

Пост про туризм. Без змін. Такий, як був в оригіналі.

“В стрічку попав пост про туристичну виставку в Києві і експозицію Тернопільської області. На мою скромну думку, то треба заборонити тернопільським державним мужам від туризму їздити на такі виставки.

Як область яка має найбільшу кількість замків на своїй території, може цим не козиряти. У статі на вікіпедії є інформація про 30 збережених і ще з 15 зруйнованих фортець. Доїхати до більшої кількості з них неможливо. Показників по трасі Київ-Буковель немає жодних. Немає жодних кав’ярень, немає туристичних центрів, немає мережі екскурсоводів.

Про що говорити, наші люди не знають що в області народився і виріс лауреат нобелівської премії з літератури, що тут народилися всесвітньо відомі економісти, художники, винахідники, фотографи, пивовари, етнографи і ще думаю багато-багато цікавих постатей.

За роки незалежності не створено загальної концепції позиціювання області, як частини України! Не розроблено якогось плану по розвитку туризму (можливо він розроблений, але непевно він якийсь не той). Чомусь ми не заробляємо на туризмі.

От якісь такі думки.

PS. А на логотипі Тернопільщини туристичної і справді Бетмен зображений”.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)