Про що говоритимуть у Тернопільському державному медуніверситеті?
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Про що говоритимуть у Тернопільському державному медуніверситеті?

У Тернополі в медичному університеті з 14 по 18 листопада триватиме мандрівна методична виставка «Кожен має право знати свої права», що створена ГО «МАРТ» у межах Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

виставкаПеред початком виставки для майбутніх гідів пройде семінар-тренінг, на якому тренер в галузі громадянської освіти – Андрій Кінаш, проведе майстер-клас по роботі з матеріалами виставки. Впродовж цих п’яти днів усім відвідувачам виставки розповідатимуть про основні цінності нашого життя – про наші права.

Організаторами проведення експозиції в Тернополі є ГО «Інформаційно-правовий центр «Права людини» та Тернопільський державний медичний університет. Освітні екскурсії триватимуть 45-60 хвилин, які складатимуться з інформаційно-навчального блоку й обговорення найбільш актуальних для відвідувачів питань щодо прав людини, можливостей їх відстоювання.

Для відвідувань виставка буде відкрита з 16 по 18 листопада з 10.00 до 18 год. (для груп з навчальних закладів за попереднім записом) за адресою: майдан Волi, 1, Тернопiль.

Захід спрямований на реалізацію мікро-проекту «Студентська ініціатива Тернополя «Наші права», що здійснюється у межах проекту «Громадські центри юридичної та інформаційної допомоги в Україні», що реалізує Українська Гельсинська Спілка з прав людини (УГСПЛ) за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED). Проект є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку!

Запис на відвідування виставки груп з навчальних закладів за телефоном: 096-971-28-44. Свої листи з пропозиціями Ви також можете надсилати на ел. адресу: alexandra.pravo@gmail.com або залишати на нашій сторінці у ФБ.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)