Програма обліку Poster – ефективне рішення автоматизації їдальнею
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Програма обліку Poster – ефективне рішення автоматизації їдальнею

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Управління їдальнею передбачає аналіз великого блоку інформації. Необхідно враховувати якість обслуговування, складські запаси, а також своєчасно їх поповнювати. Також необхідно контролювати офіціантів, при їх наявності, кухарів і керуючий персонал. Це все складно робити, якщо відсутній механізм. Але, використовуючи програмне забезпечення Poster, є можливість утримувати все в одному інформаційному просторі, контролюючи найдрібніші деталі і елементи.

Автоматизація дозволить швидко змінювати асортимент і меню, реагувати на відсутність складських запасів, а також швидко приймати замовлення і обробляти їх. Про систему Poster можна прочитати детальніше на сайті. При необхідності фахівці готові надати консультації і свої рекомендації щодо автоматизації конкретного закладу.

Елементи автоматизації

Під автоматизацію підпадає кожен з елементів бізнесу, дозволяючи всіх їх контролювати і своєчасно реагувати:

  1. Інтерфейс касира. Є можливість моментально вибрати страви з меню, вказати необхідний спосіб оплати і роздрукувати гостю чек;
  2. Контроль звітів. Транзакції, перекази, платежі та інші витрати допоможуть оптимізувати їх та своєчасно впливати на фінансові результати бізнесу;
  3. Закупівлі. Сповіщення допоможуть своєчасно реагувати на закупівлі, щоб відновити на складі необхідну кількість інгредієнтів;
  4. Служба доставки. Інтеграція з іншими агрегаторами служби доставки дозволить відстежити роботу кур’єрів і аналізувати рентабельність.

Перш ніж скористатися системою Poster, можна відкрити демонстраційну версію і оцінити всі переваги та характеристики.

Дані та статистика

Фінансовий облік гарантує своєчасний аналіз всіх витрат. На сайті joinposter.com можна наочно побачити, яким чином буде працювати той чи інший модуль у вигляді доповнення до системи Poster. Також можна проводити повну або часткову інвентаризацію, щоб уникнути крадіжки або недостачі.

Облік змін і розрахунок заробітних плат дозволить автоматизувати цю процедуру і виключити ручний підрахунок залежно від відпрацьованих годин. Також в програмі можна встановити ставку і відсоток бонусів. Аналітика для адміністратора або власника бізнесу завжди в кишені завдяки мобільному додатку Poster Boss.

Компанія Poster пропонує зручні тарифні плани для власників об’єктів громадського харчування. Із застосуванням цієї системи можна виключити численні проблеми в бізнесі.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)