Проїзд у тернопільських маршрутках подорожчає вже у найближчі дні?
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Проїзд у тернопільських маршрутках подорожчає вже у найближчі дні?

Цими днями управління економіки Тернопільської міської ради розглядає звернення перевізників про підвищення вартості проїзду. Чи достатньо аргументів для цієї дії, вирішуватимуть на засіданні виконавчого комітету.

маршруткаЗа розрахунками комісії з питань економіки, транспорту і зв’язку, рентабельність проїзду у маршрутках не перевищує трьох гривень. Відтак підстав для термінового підвищення вартості проїзду немає. Однак в управлінні транспорту цю інформацію спростовують.

«Нам відомо про ті розрахунки комісії з питань економіки, транспорту і зв’язку. Їх проводила одна людина і вони досить суб’єктивні. Наші спеціалісти цю інформацію перевірили і знайшли багато неточностей. Деякі види витрат взагалі не враховано. Питання щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках у нас вивчається вже кілька місяців. І ми дійшли висновку, що рентабельність проїзду перевищує 3 гривні. Така ціна за проїзд лише у Тернополі залишилася. У більшості обласних центрів вже півроку як підвищили тарифи у маршрутних таксі», – відзначив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

Остаточне рішення щодо підвищення вартості проїзду прийме виконавчий комітет Тернопільської міської ради. І, можливо, це станеться найближчими днями.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)