Прибирання Тернопільських вулиць у зимовий період: хто за що відповідає
Пн. 23 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Прибирання Тернопільських вулиць у зимовий період: хто за що відповідає

Дороги та тротуари прибиратимуть три підприємства, які  готові до виконання робіт та мають усю необхідну спеціалізовану техніку і достатні запаси протиожеледних матеріалів.

Для належного контролю за прибиранням території міста взимку, в управлінні ЖКГ розробили спеціальну дорожню карту, де позначені дороги та підприємства, які закріплені за ними в зимовий період.

Прибирання доріг, тротуарів та бульварів у Центрі, м-рні Новий світ, масивах Сонячний та Східний здійснюватиме підрядна організація ТОВ «Авакс Проф». На масиві «Дружба» – КП «Міськшляхрембуд», а об’їзні шляхи та дороги у Кутківцях, Пронятині і Березовиці прибиратиме ТОВ «Техно-Буд-Центр».

За прибирання міжквартальних проїздів цього зимового сезону відповідатимуть управителі житлового фонду в місті. Також цьогоріч міжквартальні проїзди будуть прибирати підприємства, які обслуговують житловий фонд, і спеціально закріплені за кожним проїздом.

Як і в попередні роки, за прибирання прибудинкових територій безпосередню відповідальність нестимуть управителі будинку (ЖЕКи) та ОСББ. Відтак, ОСББ зобов’язані мати власну техніку або укласти договори з підрядними організаціями на використання їхньої спеціалізованої техніки для прибирання дворів взимку.

За прибирання навколо торгових та інших приміщень – відповідальні підприємці. Суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані в межах своїх об’єктів самостійно утримувати та прибирати прилеглу територію взимку. 

Прилегла територія, згідно Правил благоустрою м. Тернополя в межах об’єкта господарювання, є:

1.    зі сторони вулиці по всій його довжині, в ширину в межах тротуару. З інших сторін – при наявності забудови – до середини розриву між ними, а при відсутності забудови – на відстані 15м. В окремих випадках прилегла територія визначається рішенням виконавчого комітету за мотивованим клопотанням суб’єкта господарювання;

2.    для окремо розміщених об’єктів – по периметру 15м.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!