Прибирання вулиць Тернополя від снігу: хто відповідальний?
Пн. 17 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Прибирання вулиць Тернополя від снігу: хто відповідальний?

У Тернополі доступна Інтерактивна карта відповідальності за прибирання міста у зимовий період.На карту несені не лише вулиці, двори та відповідальні структури за їхнє прибирання взимку, а й конкретні прізвища керівників ЖЕКів (або ОСББ). На карті зображені масиви, дороги та тротуари. При наведенні на відповідну ділянку, відображається, яка організація відповідальна за прибирання цієї території та контактний номер телефону.

Відповідальні за прибирання:

  • Центральних доріг: підприємства ТОВ «Авакс Проф», ТМШРБП «Міськшляхрембуд» та ТОВ «Техно-Буд-Центр». Зокрема, прибирання доріг, тротуарів та бульварів у Центрі, мікрорайоні Новий світ, масивах Сонячний та Східний здійснює підрядна організація ТОВ «Авакс Проф», на масиві «Дружба» – КП «Міськшляхрембуд», а об’їзні шляхи та дороги у Кутківцях, Пронятині і Березовиці прибирає ТОВ «Техно-Буд-Центр».
  • Міжквартальних проїздів та прибудинкових територій: приватні підприємства, так звані управителі будинків (ЖЕКи та ОСББ). Саме ЖЕКи і ОСББ несуть відповідальність за те, щоб у дворі не було заметів, а мешканці мали можливість пересуватися комфортно та безпечно.
  • Територій біля комерційних підприємств: суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані в межах своїх об’єктів самостійно утримувати та прибирати прилеглу територію. Прилеглою територією, згідно із Правилами благоустрою Тернопільської громади, в межах об’єкта господарювання, є: ділянка зі сторони вулиці по всій його довжині та в межах тротуару в ширину. З інших боків – при наявності забудови – до середини розриву між ними, а при відсутності забудови – на відстані 15 м.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)