Пристрасті навколо позашлюбного роману відомого тернополянина не вщухають
Чт. 28 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Пристрасті навколо позашлюбного роману відомого тернополянина не вщухають

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Колишня дружина тернопільського співака Віктора Павліка написала у соцмережі про його постійні зради в час, коли вони були ще подружжям.

За виконався заступилася теперішня наречена Катерина Репяхова, гостро дорікнувши екс-коханій артиста.

Усе почалося з того, що Ларисі (колишня дружина Павліка) не сподобалася фраза, яку в одному з інтерв’ю озвучила Катерина, мовляв, від хороших дружин чоловіки не йдуть. Далі у соцмережі жінки вправлялися у написанні мемуарів, відстоюючи кожна свою правду.

Так, теперішня кохання співака в одному з останніх дописів на цю тему звинуватила його колишню жінку у тому, що та живе за його рахунок.

«Ви, Лариса, відпочивали влітку закордоном, взимку на лижах. Ви, Лариса, при мені просили свого колишнього чоловіка купити то годинник, то куртку (і це нормально). Ви, Лариса, просили чоловіка купити новий айфон, на той момент, коли він вже пішов з дому. Я свідок того, як Віктор регулярно надсилає гроші на продукти. Тисячами. І так було все, 4 роки.

 Невже не можна знайти гроші і на Макдональдс? Мені здається, вам пора перестати перекладати відповідальність за своє життя на когось іншого», – написала в мережі «Фейсбук» Катерина Репяхова, яка зауважує, що ще до знайомства з Віктором Павліком дозволяла собі подорожувати світом та відвідувати дорогі салони краси.

У перепалку між жінками сам артист поки не вмішувався. Однак сваркою вже «смакують» ЗМІ та користувачі мережі, які не втрачають нагоди вставити і свої «5 копійок».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)