П'ять летальних випадків COVID-19 на Тернопільщині: як перебігало захворювання у померлих від коронавірусу
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

П’ять летальних випадків COVID-19 на Тернопільщині: як перебігало захворювання у померлих від коронавірусу

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Загалом від коронавірусу в Тернопільській області померлоп’ятеро людей: 68-річний житель Монастириського району, 57-річна жителька Козівського району, 57-річний житель міста Заліщики, 83-річна жителька Монастириського району та 62-річний житель міста Заліщики.

похорон25  березня в інфекційному відділені Тернопільської лікарні швидкої допомоги помер хворий на COVID-19 – це перший летальний випадок смерті від вірусу в регіоні. Чоловікові було 68 років, він проживав у селі Ковалівка Монастирського району.

Друга жертва коронавірусу у Тернопільській області – 57-річна жителька Козівського району. Вона декілька днів лежала з пневмонією у районній лікарні, там їй діагностували COVID-19. Стан жінки був тяжкий, її під’єднали до апарату ШВЛ. Напередодні стан пацієнтки різко погіршився, врятувати її не вдалось.

6 квітня від коронавірусу помер 57-річний священник з міста Заліщики. У чоловіка першого на Тернопільщині лабораторно підтвердили коронавірус. Він проходив лікування в Тернопільській лікарні швидкої допомоги. В останні дні його стан погіршився, його підключили до апарату ШВЛ.

Заражений коронавірусом священник контактував із 500 людьми.

9 квітня вранці померла 83-річна жителька Монастириського району. Пацієнтку госпіталізували у Монастириську районну лікарню. У неї підозрювали коронавірус, діагноз підтвердили вже після смерті.

9 квітня у Заліщиках поховали ще одного загиблого від коронавірусу чоловіка. Вже після смерті прийшло підтвердження, що він був хворим на COVID-19. 62-річний чоловік працював охоронцем в закритому тубдиспансері.

Нагадаємо, в Україні перший випадок зараження на коронавірус COVID-19 зафіксували 3 березня. 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)