П'ятеро дівчат у Тернополі покажуть, що таке справжній джаз
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

П’ятеро дівчат у Тернополі покажуть, що таке справжній джаз

4-grudnya-1Фестиваль JAZZBEZ у Тернополі цього року триватиме три дні – 2, 3 та 4 грудня у Драмтеатрі. У програмі заплановані виступи таких легендарних джазових виконавців: Skicki-Skiuk (PL), Carlos López – Letters From København (ES/ SWE/ PL), Budniak Bakovsky Intermedium Quintet (PL/ CUB/ UKR) та David Friesen & Andrew Arnautov Project (USA-UKR).

А 4 грудня на вас чекають такі учасники:

KARNAS-GNYDYN QUARTET (ПОЛЬЩА / УКРАЇНА) 

Спільний проект кращого українського джазового барабанщика Ігоря Гнидина та польського вокаліста Гжегожа Карнаса. До квартету також входять українська піаністка Анастасія Литвинюк і контрабасист Маріуш Прасьнєвкі. 

SISTERS IN JAZZ (ПОЛЬЩА/ЯПОНІЯ/НОРВЕГІЯ/НІМЕЧЧИНА) 

Потужний джазовий проект творять п’ять відомих музиканток із Польщі, Норвегії, Японії та Німеччини. «Сестри в джазі» знайшли одна одну на фестивалі Ystad Sweden Jazz Festival in у серпні 2015 року.

З початку 2016 проект вирушив у європейський тур на підтримку свого концертного CD, у якому разом з джазом переплелися мелодії Скандинавій, Центральної і Східної Європи та Азії. 4-grudnya-6

Квитки можна придбати у касі Драмтеатру, ЦУМі та на сайті Gastroli.ua.
 https://gastroli.ua/events/3648 
 https://gastroli.ua/events/3663 
 https://gastroli.ua/events/3664

Генеральний партнер фестивалю – пивоварня «Опілля».

Офіційний партнер – компанія «Агропродсервіс» та партнери фестивалю – салон шкіри та хутра Ferrizo та спортивно-розважальний комплекс «Каруна».

Поважай себе – слухай джаз!


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)