Реформа спортивної галузі розпочинається: на Тернопільщині почали реорганізовувати спортивні школи
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Реформа спортивної галузі розпочинається: на Тернопільщині почали реорганізовувати спортивні школи

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Про ліквідацію дитячо-юнацької спортивної школи  офіційно було заявлено Теребовлянською громадою.

Ліквідація спортивної школи покликана поєднати та об’єднати ресурси Теребовлянської ДЮСШ та ЦФЗН «Спорт для всіх» у єдиній установі.

Дана реорганізація офіційно дасть старт реформі спортивної галузі у громаді.  Адже ДЮСШ має тренерів, займається з дітьми та підпорядковується відділу освіти, керуючись законодавчими нормами, що певною мірою обмежують розвиток установи. Другий заклад ,який мають обєднувати, це ЦФЗН «Спорт для в сіх» має непогану базу та можливість розвиватися за рахунок додаткових спортивно-оздоровчих послуг, але є наразі лише майданчиком для занять вихованців ДЮСШ та окремих спортивних команд.

Дане рішення, ще обгрунтовується і тим, що на рівні держави розробляється концепція Реформи спортивної галузі України на 2020-2025 роки, яка передбачає поступовий перехід від спортивних шкіл – до спортивних клубів, центрів, тощо (держава не утримуватиме спортивні заклади, а «купуватиме» спортивні послуги у тих, хто надає їх ефективно).

Ідея, в цілому, зрозуміла і мотивація теж: створити конкурентні установи, які будуть змагатися за державне фінансування. І за рахунок цього – жителі мали б отримати кращої якості послуги. 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)