Реформи тривають: з наступного місяця тернополяни отримуватимуть електронні лікарняні
Вт. 26 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Реформи тривають: з наступного місяця тернополяни отримуватимуть електронні лікарняні

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

В українському Уряді прийняли рішення, яке передбачає автоматизацію процесів та дає можливість відслідкувати весь процес оформлення лікарняного.

Уже з квітня кожен лікар, який видає лікарняний повинен буде підписати документ своїм цифровим підписом в електронній системі. Тобто паперові бланки з часом відійдуть у минуле.

Інформація через реєстр в Пенсійному Фонді (ПФУ) буде автоматично передана у Фонд соціального страхування (ФСС) – в установі одразу знатимуть, що людина захворіла і повинна отримати компенсацію – оскільки є платником єдиного соціального внеску, а також передаватиметься роботодавцю, який через кабінет страхувальника на Веб-порталі ПФУ побачить, що його працівник оформив тимчасову непрацездатність.

Ідентифікація лікарів у веб-сервісі проводитиметься на підставі переданих МОЗ до ПФУ відомостей про заклади охорони здоров’я та фізичних осіб-підприємців, які мають ліцензію на провадження медичної практики.Протокол обміну даними уже погоджений усіма сторонами. 

У свою чергу, інформація у МОЗ накопичуватиметься на підставі даних Національної служби охорони здоров’я про укладені договори із закладами охорони здоров’я.

Саме завдяки спільним зусиллям Мінсоцполітики, МОЗ, Секретаріату КМУ, Пенсійного Фонду, Фонду соціального страхування такі зміни втілюються в життя.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)