Ректори і декани повинні прозвітувати про свої доходи громадськості
Пн. 25 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Ректори і декани повинні прозвітувати про свої доходи громадськості

деклараціяРектори, проректори, декани, завідувачі кафедр університетів, керівники інших державних освітніх та наукових установ із 1 січня 2017 року змушені будуть оприлюднити свої електронні декларації.

Вони входять до переліку тих осіб, що уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування – прирівнюються до них. Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що починаючи з 1 січня 2017 року розшириться коло суб’єктів е-декларування.

“Друга хвиля охопить більше коло суб’єктів електронного декларування. Наразі вичерпний перелік міститься у Законі України “Про запобігання корупції”, –  повідомив заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

Читайте також: Олімпійську чемпіонку з біатлону Олену Підгрушну номінували на звання “Жінка України-2016”

Тож, відповідно до Закону, під другу хвилю е-декларування потраплять, особи, які вже заповнювали е-декларації за 2015 рік, тобто всі без винятку особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняні до них для цілей Закону України “Про запобігання корупції” посадові особи, юридичні особи публічного права.

Ректори університетів (проректори, декани, завідувачі кафедр), керівники інших державних освітніх та наукових установ із 1 січня 2017 року змушені будуть оприлюднити свої електронні декларації, так як вони входять до переліку тих осіб, які прирівнюються до таких, що уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Докладніше про це можна ознайомитись в інфографіці, повідомляє “Вища освіта“.

 

 
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)