Річницю Чортківської офензиви відзначатимуть на державному рівні
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Річницю Чортківської офензиви відзначатимуть на державному рівні

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Верховна Рада України ухвалила постанову про відзначення пам’ятних дат у 2019 році. До їх переліку увійшла і Чортківська офензива, 100-річчя якої відзначатимуть наступного року. Це ініціював народний депутат України Олег Барна, подавши відповідний законопроект.

«Відзначення пам’ятних дат в історії України – це, передусім, відновлення історичної пам’яті про наші традиції, славне минуле і героїв, які є прикладом мужності й відваги, жертовності й героїзму для теперішніх захисників країни і для нас усіх. Ми повинні закарбувати героїчну історію нашого народу у підручниках, у монетах, марках і листівках, у пам’ятних знаках. І на конкретних прикладах любові до України сформувати у молоді почуття гордості за мужніх предків і нашу державу.

Відзначення на державному рівні 100-річчя Чортківської офензиви має величезне значення. Адже ця наступальна операція Української Галицької армії є взірцем військової доблесті і героїзму українських вояків, які не лише відбили наступ ворога, що кількісно переважав нашу армію в чотири рази, а й перейшли в наступ. Слава українським героям визвольних змагань!» – виголосив з трибуни Верховної Ради Олег Барна.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)