"Робота кипить": у Тернополі триває реконструкція нового Гаївського шляхопроводу
Нд. 20 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Робота кипить”: у Тернополі триває реконструкція нового Гаївського шляхопроводу

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Оглянути об’єкт приїхав міський голова Тернополя Сергій Надал разом із Міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим.

«Гаївський міст  має стратегічне значення як для Тернопільщини, так і для країни, оскільки це частина міжнародної траси.  Ми самостійно за кошти міського бюджету розпочали будівельні роботи, щоб не втрачати час. Як і було заплановано раніше, до 1 вересня 2020 р. буде завершено будівництво проїзної частини, однак роботи з будівництва інших розв’язок на мості будуть продовжуватися. Фактично з вересня триватиме друга черга будівництва у співпраці всіх рівнів влади», – зазначив міський голова Сергій Надал.

За словами Олексія Чернишова, будівництво цього об’єкту є необхідним для усієї області, адже через даний міст проходять значні потоки транспорту.

«Оскільки міст має стратегічна значення, то ми будемо надавати державну підтримку для завершення усіх робіт на даному об’єкті», – зазначив Міністр. Нагадаємо, на Гаївському шляхопроводі поступового завершуються бетонні роботи та вже розпочалося фарбування нижньої частини мосту.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)