Романтичне реаліті «Хочу заміж» на телеканалі Тернопіль1 б’є рекорди популярності
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Романтичне реаліті «Хочу заміж» на телеканалі Тернопіль1 б’є рекорди популярності

Романтичне реаліті «Хочу заміж» стартувало на телеканалі Тернопіль1 і стало одним із найрейтинговіших.

І за кілька днів набрало понад 50 тисяч переглядів на YouTube.  Його активно коментують в соцмережах.  Головний герой проекту – заможний, красивий та неодружений хлопець шукає своє кохання.  

     У першому випуску проекту учасниці особисто знайомилися з холостяком. Дівчата намагалися вразити його ефектним подарунком або ж цікавими фактами про себе. Режисери підготували для учасниць сюрприз. Головний герой зміг почути і побачити їх до знайомства, бо вдав, що він оператор і знімає проект. Коли ж дівчата дізнались про це, дехто встиг пошкодувати про сказані слова або ж поведінку.

   «Учасниці не приховують своїх емоцій, вони активно коментують, обговорюють одна одну, розповідають про свої враження від холостяка»,- каже режисер проекту «Хочу заміж» Алла Демко.

   Найгарячішим моментом у першому випуску, стала мить, коли холостяк взяв за руку одну із учасниць. Реакцію дівчат можете побачити у програмі. Загалом романтичне реаліті «Хочу заміж» активно обговорюють у соцмережах. Глядачі коментують типажі дівчат, припускають хто ж став фавориткою холостяка. Другий випуск проекту буде не менш інтигуючим.

   «У другому випуску холостяк дізнається, що в однієї з учасниць є дитина. А ще дівчата розкажуть скільки у них було сексуальних партнерів,» – каже режисер проекту «Хочу заміж» Світлана Наконечна.

   Дивіться романтичне реаліті «Хочу заміж» на телеканалі Тернопіль1 щоп’ятниці о 20 годині.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!