Росія продовжує інформаційну війну проти України
Вт. 2 Березня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Росія продовжує інформаційну війну проти України

Джерело: myc.news

В Україні з 21 вересня стартували військові навчання «Об’єднані зусилля – 2020». Командно-штабні навчання створені для виконання стратегічних завдань в багатонаціональному середовищі (британці, американці) за стандартами НАТО.

З урахуванням того, що українські навчання проходять у відповідь на російський «Кавказ-2020», в якому відкрито працюють по повномасштабному вторгненню збройних сил Росії в Україну, РФ спробує дискредитувати військові навчання в Україні і довести, що вони завдають шкоди, в першу чергу, населенню України.

Які тезиси будуть використовувати сили інформаційно-психологічних диверсій РФ?

В першу чергу зниження рівня і значення подій, а також того, що відбувається, у відповідь на Кавказ-2020 року, використовуючи комплекс фейків і дезінформації, серед яких:

– насильство і наруга над мирними жителями (апробовано в Балтії);

– забруднення навколишнього середовища, включаючи втрату небезпечних боєприпасів;

– спалах епідемії, яку приховують;

– аварія бойової техніки і загибель солдатів;

– посилення небезпеки військового вторгнення Росії та / або ” загрози назавжди зіпсувати відносини ” з Росією (головна теза ” Україна як плацдарм для удару по Росії ”).

– невдоволення місцевого населення з приводу, включаючи вигадані проблеми для місцевого бізнесу і «ускладнення» транспортного сполучення в регіоні;

– торгівля зброєю, наркотиками і алкоголем;

– конфлікти з місцевим населенням на релігійно-побутовому грунті;

– шкоди місцевій інфраструктурі, дорогам (згадуємо масові організовані істерики через «ушкодження асфальту на Хрещатику» під час військового параду).

Це короткий прогноз тим, які знаходяться в арсеналі російських сил інформаційно-психологічних операцій, і які вже неодноразово застосовувалися як в Україні, так і в деяких пострадянських країнах Євросоюзу.


Джерело: myc.news
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)